گردش در سایت


نظر به این که دستگاه جمع‌آوری اطلاعات Symbol PDT 3100 از آغاز سال ۲۰۰۶ میلادی دیگر توسط شرکت سازنده تولید نمی‌شود با تکیه توان فنی کارشناسان شرکت فنی و مهندسی فن‌آوران داده‌افزار کارا، اولین ویرایش نرم‌افزار کنتورخوانی گاز برای دستگاه جدید جمع‌آوری اطلاعات Symbol MC3000 عرضه گردید. این نرم‌افزار کاملا فارسی بوده، علاوه بر ارائه تمامی قابلیتهای نرم‌افزار ارائه شده برای دستگاه قدیمی، از قابلیتهای سخت‌افزاری دستگاه جدید همچون اتصال پرسرعت به کامپیوتر از طریق درگاه USB و پشتیبانی از کارت حافظه آن استفاده بهینه را می‌نماید.

نرم‌افزار مدیریت کنتورخوانی گاز کارا ویرایش ۱.۰.۲.۸ توان تبادل هوشمند و خودکار اطلاعات با این دستگاه را دارد.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر مستندات ارائه شده از سوی فن‌آوران داده‌افزار کارا راجع به این نرم‌افزار را در نشانی www.arakara.ir/products/MC3000 مطالعه نمایند.

ویرایش ۱.۰.۲.۸ نرم‌افزار مدیریت کنتورخوانی گاز کارا عرضه گردید. تغییرات مهم این نرم‌افزار شامل اضافه شدن پشتیبانی دستگاه Symbol MC3000 و بهینه‌سازیهایی در رابط کاربری آن است.

ویرایش ۱.۱.۲ برنامه کنتورخوانی گاز کارا برای دستگاه Symbol PDT 3100 نیز عرضه گردید. این ویرایش، دربردارنده یک رفع اشکال نسبت به نسخه ۱.۱.۱ است و توصیه می‌شود شرکتهای گازی که از نسخه ۱.۱.۱ استفاده می‌کنند جهت اطمینان از عدم بروز مشکلات بعدی نسبت به بروزرسانی دستگاههای خود اقدام نمایند.

جایگاه اینترنتی شرکت فنی و مهندسی فن آوران داده افزار کارا به منظور اطلاع رسانی درباره محصولات آماده و راهکارهای قابل ارائه از سوی این شرکت به نشانی www.arakara.ir راه اندازی گردید.

نام دامنه جایگاه اینترنتی شرکت (arakara.ir) از ترکیب دو کلمه Arak (نوشتار لاتین نام شهر اراک که مرکز شرکت در آن قرار دارد) و نام شرکت که با استفاده از حروف لاتین نوشته شده (Kara) ایجاد شده و به لحاظ ایرانی بودن شرکت، با پسوند دامنه ملی به ثبت رسیده است.

در طراحی صفحات سایت تلاش بر آن بوده که ضمن رعایت استانداردهای طراحی وب، امکان مشاهده بدون نقص صفحات در تمام مرورگرهای نوین فراهم آید. در هر صورت سایت ما را با مرورگر فایرفاکس و با دقت صفحه نمایش ۸۰۰x۶۰۰ به بالا بهتر مشاهده می کنید.

از آنجا که جلب رضایت مشتریان شرکت از جمله مهمترین اهداف فن آوران داده افزار کاراست این شرکت بر آن است تا به زودی با راه اندازی سیستم پشتیبانی و خدمات مشتریان دسترسی به خدمات شرکت را آسان تر نماید که به محض در دسترس قرار گرفتن این خدمات اطلاعات لازم در اختیار مشتریان گرامی قرار خواهد گرفت.