گردش در سایت


فروش آغاز تعهد ماست

ما می دانیم که ارائه خدمات مناسب برای محصولات فروخته شده یا پروژه های پایان یافته بهترین تبلیغ و نمایانگر کیفیت کار ماست. از این رو در تلاشیم تا به زودی علاوه بر کانالهای تماس متداول امکان استفاده برخط مشتریان از خدمات ویژه خود فراهم آوریم.

پشتیبانی محصولات کارا

فن آوران داده افزار کارا در تلاش است به زودی دستیابی به خدمات پشتیبانی محصولات و پروژه های خود را به صورت برخط برای مشتریان خود فراهم آورد تا مشتریان علاوه بر امکان تماس از طریق کانالهای عادی راه حلی برای ارائه خدمات حتی در ساعات غیرمعمول فراهم آورد و از این راه پاسخگوی طیف وسیع تری از مشتریان باشد. اصولا هدف اصلی از راه اندازی جایگاه اینترنتی این شرکت در کنار اطلاع رسانی، ارائه خدمات برخط برای مشتریان بوده است.

با راه اندازی این سیستم مشتریان عملا از تماس مستقیم با شرکت بی نیاز خواهند شد و خواهند توانست به هر آنچه درباره محصول خریداری شده یا پروژه تحویل شده خود نیاز دارند با استفاده از نام کاربری که در اختیار آنها قرار خواهد گرفت دست پیدا کنند هر چند فن آوران داده افزار کارا خود را متعهد می داند که خدمات لازم را به هر صورتی که مشتری می پسندد به او ارائه کند.

در هر صورت فن آوران داده افزار کارا به محض راه اندازی سیستم پشتیبانی برخط خود، مشتریان گرامی را درباره چگونگی دستیابی به خدمات پشتیبانی از طریق این سیستم در جریان قرار خواهد داد.