گردش در سایت


آشنایی با شرکت فنی و مهندسی فن آوران داده افزار کارا

شرکت فنی و مهندسی فن آوران داده افزار کارا با هدف تولید و عرضه نرم افزارهای مورد نیاز صنایع و سازمانها و در صورت لزوم تجهیز آنها با بستر سخت افزاری لازم از طریق مشاوره، راه اندازی شبکه درون سازمانی یا در صورت لزوم تولید سخت افزار تشکیل شده است. دفتر شرکت در اراک واقع شده و شرکت به شماره ۲۵۵۰۵۱ به ثبت رسیده است. (برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره شرکت اینجا را ببینید.)

محصولات آماده عرضه شرکت که حاصل تجربه های کاری پیشین برخی اعضای آن است می تواند نشانگر میزان توانایی فنی فن آوران داده افزار کارا باشد. در لابلای قابلیتهای این محصولات می توانید تواناییهای به اثبات رسیده شرکت در زمینه های گوناگون تحلیل و طراحی سیستم و برنامه سازی کامپیوتری را مشاهده کنید. تهیه نرم افزار برای دستگاههای قابل حمل، تبدیل و تولید فایل در انواع کدپیجهای قدیمی و جدید فارسی (مینفریم، داس و ویندوز)، طراحی رابط کاربری ساده جهت نرم افزارهایی که کار با برنامه های مشابه آن نیازمند هفته ها آموزش نیروی انسانی بوده و تهیه رابط فارسی برای کلیه کاربردهایی که نیاز به بازنویسی ندارند و ... می توانند گوشه ای از تواناییهای ما را به نمایش بگذارد.

هر چند ما خود را برای کار در تمامی زمینه های نرم افزاری آماده کرده ایم ولی به عنوان یک آینده کاری ایده آل، فناوریهای جمع آوری، طبقه بندی و پردازش داده های مبتنی بر وب را مد نظر قرار داده ایم. (برای مشاهده اطلاعات بیشتر راهکارها را ببینید.) در هر صورت اگر تصور می کنید در پروژه های سازمان و یا شرکت شما در هر ابعادی می توانیم یاریگر شما باشیم می توانید در اولین فرصت با ما تماس بگیرید و نیازهای خود را با ما در میان بگذارید.

علاوه بر آن در صورتی که احساس می کنید در طراحی صورت پروژه و یا راهبری پروژه های در دست اجرای خود نیاز به مشاوره دارید می توانیم در صورت لزوم با تکیه بر منابع علمی و تحقیقاتی، اطلاعات مورد نیاز شما را برایتان فراهم کنیم و یا در ارزیابی فعالیتهای انجام شده یاریگر شما باشیم.